אודות

משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS הוא משרד עורכי דין בכפר סבא העוסק בתחומי הגנת הפרטיות, דיני עבודה, דיני סייבר, דיני אינטרנט, משפט מסחרי ודיני מאגרי מידע. 

לצד הפעילות בתחומי הגנת הפרטיות, דיני סייבר ודיני אינטרנט מספק משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS שירותים משפטיים בתחומי פעילות נוספים בהם תביעות ביטוח לאומי, כמו תביעת נכות כללית, תביעת נפגעי עבודה, מחלות מקצוע לצד תביעות תאונות דרכים, תביעות ביטוח, דיני מקרקעין, דיני ביטוח ותביעות נזיקין.

משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS הוקם על ידי עו"ד גיא שמואלי ועו"ד רונן שמשון, שניהם יוצאי משרדי עורכי דין מובילים, המשלבים בין ניסיון משפטי לניסיון עסקי רב. 

עורך דין ומגשר רונן שמשון, מוסמך לתואר שני במשפטים ומנהל עסקים, מכהן כחבר בוועדת הגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין 

עורך דין ומגשר גיא שמואלי, מוסמך לתואר שני במשפטים, מכהן כסגן יו"ר ועדת הקשר של לשכת עורכי הדין בכפר סבא, כסגן יו"ר ועדת הגנת הפרטיות של לשכת עורכי הדין. כמו כן, מכהן עו"ד גיא שמואלי כחבר בוועדת הביטוח של לשכת עורכי הדין וכחבר בוועדת משפט, טכנולוגיה וסייבר של מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין. משרדי משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS נמצאים באזור התעשיה בכפר סבא. 

 תחומי פעילות עיקריים – שמואלי שמשון RGS

דיני אינטרנט ודיני סייבר

עסקים רבים מעבירים את פעילותם לאינטרנט. לצד הקמת אתרי מסחר אלקטרוני יעודיים, גם חנויות ועסקים שרוב פעילותם העסקית אינה בעולם האון ליין, מעבירים חלקים ניכרים מהפעילות המסחרית לאינטרנט ומקימים אתרי סחר אלקטרוני. 

המעבר לפעילות באינטרנט ולמסחר אלקטרוני מחייב שורת צעדים המחייבים ייעוץ משפטי מקיף על ידי עורך דין דיני אינטרנט ודיני סייבר. צעדים כמו הסכם להקמת אתר אינטרנט, הסכם להקמת אתר מסחר אלקטרוני, הסכם רישוי תוכנה, כתיבת תנאי שימוש לאתר אינטרנט, כתיבת תנאי שימוש לאתר מסחר אלקטרוני, מדיניות פרטיות והתאמת פעילות המסחר האלקטרוני להוראות חוק הגנת הצרכן.

משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS נמצא בעבורכם על מנת לדאוג לכלל ההיבטים המשפטיים של הרחבת הפעילות לאינטרנט או למסחר האלקטרוני, לרבות ייעוץ משפטי שוטף בדיני אינטרנט, דיני סייבר והגנת הצרכן באתרי מסחר אלקטרוני.

עורך דין גיא שמואלי מכהן כחבר בוועדת הטכנולוגיה והסייבר של מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין

הגנת הפרטיות

בישראל פועלת הרשות להגנת הפרטיות אשר על פי הגדרתה מופקדת על הגנת המידע האישי במאגרי מידע דיגיטליים ועל ביסוסה של הזכות לפרטיות.  הרשות להגנת הפרטיות מפעילה רגולציה מקיפה, לרבות אכיפה מנהלית ופלילית, על כלל הגופים בישראל – גופים פרטיים, גופים עסקיים וגופים ציבוריים, המחזיקים או המעבדים מידע אישי דיגיטלי. כל הגופים כפופים להוראות ולפיקוח של רשות הגנת הפרטיות. 

משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS מסייע לארגונים לעמוד בדרישות הרגולציה של הרשות להגנת הפרטיות בישראל, לרבות רישום מאגרי מידע, בחינת העמידה בדרישות הוראות הרגולציה בתחום הגנת הפרטיות. כמו כן, מספק משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS מענה לסוגיות משפטיות שונות העולות מהחקיקה בתחומי הגנת הפרטיות על ידי עורך דין מתמחה בהגנת הפרטיות. 

לצד הרגולציה בתחום הגנת הפרטיות בישראל, כפופים גופים שונים לרגולציה מחמירה נוספת בתחום הגנת הפרטיות כמו GDPR האירופי, חוק הגנת הצרכן בקליפורניה CCPA ותקנות במדינות נוספות. 

זכויות יוצרים 

זכויות יוצרים כמו זכויות אחרות הנכללות במסגרת הקניין הרוחני אינן זכויות מוחשיות. המטרה העיקרית של זכויות היוצרים ושל הקניין הרוחני היא לאזן בין זכותו של היוצר להגן על היצירה שלו לבין זכותו של הציבור לעשות שימוש ביצירה. זכויות יוצרים יהיו בתוקף בימי חייו של היוצר וכן 70 שנה אחרי מותו. סוגיות נוספות אותן יש לקבלת בחשבון הן סימני מסחר, פטנטים, זכויות עיצובים ועוד 

דיני עבודה

תחום דיני העבודה כולל סוגיות משפטיות משמעותיות למעסיקים ולעובדים, אשר מחייבות שמירה על שורת הוראות, תקנות וחוקים. אי ציות להוראות הרגולציה בתחום דיני עבודה עשויה להוביל לסנקציות מנהליות חמורות ואף להליכים פליליים. 

משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS מספק יעוץ משפטי בתחום דיני עבודה לעובדים ויעוץ משפטי בתחום דיני עבודה למעסיקים. הייעוץ המשפטי ניתן לצד שירותים משפטיים מקיפים בתחום דיני עבודה לעובדים ומעסיקים. בין השירותים בתחום דיני עבודה: בחינה והתאמת ציות המעסיק להוראות החקיקה בתחומי העבודה, ייצוג מעסיקים עליהם הוטלו עיצומים כספיים במסגרת אכיפת חוקי העבודה, חוות דעת משפטית למעסיקים בתחום דיני עבודה, הסכמי העסקה לעובדים, הסכמי העסקה למעסיקים, מיצוי זכויות עובדים וניהול סכסוכים בתחום דיני עבודה. 

סוכני ביטוח

סוכן ביטוח וסוכנות ביטוח מפוקחים על ידי רשות שוק ההון במשרד האוצר ופועלים בסביבה עתירת רגולציה משפטית. סוכני הביטוח מחויבים לעמוד בהוראות חוזרי רשות שוק ההון במשרד האוצר, כך שפעילות רבה של סוכן הביטוח וסוכנות הביטוח מחייבת ייעוץ משפטי על ידי עורך דין ביטוח המתמחה ברגולציה בביטוח. משרדנו מלווה סוכני ביטוח וסוכנויות ביטוח בסוגיות רגולציה בביטוח, לרבות בחינת התאמת פעילות סוכן הביטוח או סוכנות הביטוח להוראות הרגולציה. 

תביעות ביטוח לאומי

בתביעות ביטוח לאומי משרדנו משתף פעולה עם עורכת הדין ענת צפדיה, בעלת ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי. עו"ד ענת צפדיה עבדה בלשכה המשפטית של הביטוח הלאומי ובהמשך הקימה את מחלקת הביטוח הלאומי במשרד עורכי הדין בני כהן ושות’. עו"ד ענת צפדיה מרצה בנושא ביטוח לאומי בפורומים מקצועיים רבים. ניתן לקיים פגישות לבחינת התיק במשרד עורכי דין בכפר סבא 

מקרקעין ונדל"ן

רכישת דירת מגורים ומכירת דירת מגורים היא העסקה הגדולה ביותר בחייהם של רוב האנשים. ישנם מגוון רחב של עסקאות מקרקעין –  קניית דירה חדשה מקבלן, קניית דירה בבית משותף, קניית בית צמוד קרקע או קניית דירה במסגרת קבוצת רכישה. 

במסגרת השירותים אותם מספק משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS בתחום מקרקעין ונדל"ן מספק המשרד ייעוץ משפטי וליווי מקצועי בכל שלבי העסקה. הליווי המשפטי ניתן החל משלב המשא ומתן לרכישת הנכס, דרך בחינת ההיבטים המשפטיים של החוזים וההסכמים ועד סיומה של העסקה ברישום. כמו כן, מספק משרד שמואלי שמשון RGS ליווי בעסקאות נדל"ן מסחרי, ובכלל זה ליוי משפטי בהסכמי רכישה, ליווי משפטי בחוזה שכירות, ליויי משפטי בקבוצות רכישה וליווי משפטי בעסקאות נדל"ן מניב. בעסקאות מקומיות קיים יתרון רב למשרד עורכי דין בכפר סבא. 

תביעות נזיקין

מעדתם על המדרכה ? נפגעתם בתאונת עבודה ? נזילת מים מהשכן גורמת לכם נזק ?

ייתכן מאוד שאתם זכאים לפיצוי כספי. על מנת לבחון את הזכאות לפיצוי כדאי להתייעץ עם עורך דין נזיקין מקצועי. 

משרד שמואלי שמשון RGS מייצג תובעים במיצוי זכויותיהם בתביעות בגין נזקי גוף, רכוש ושריפות מול חברות הביטוח, רשויות מקומיות, קבלנים וגורמים אחרים. 

תביעות תאונות דרכים 

נפצעתם בתאונת דרכים ? תאונה עם אופניים חשמליים ? תאונה להולך רגל ? תאונות דרכים יכולות להתרחש לנהגים ולהולכי רגל. בכל מקרה של תאונת דרכים כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים 

הפיצוי לנפגעים בתאונות דרכים ניתן מתוקף חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים הקובע את הפיצוי. מדיניות הפיצוי בתאונות דרכים היא של אחריות מוחלטת. כל נפגע שבוטח בפני תאונות דרכים זכאי לקבל פיצוי בגין תאונת דרכים, ללא קשר לשאלת אשמתו. נפגעי תאונות דרכים אינם צריכים להוכיח הם אינם אחראים לתאונה או את אחריות הצד השני לתאונה על מנת לקבל פיצוי על פגיעתם. 

צור קשר

    [anr-captcha]

    המאמרים האחרונים שלנו