? איך בודקים כמה שווה הבית

מתכננים למכור את הבית ורוצים לדעת כמה לבקש ? חושבים על רכישת דירה ולא יודעים בדיוק מה המחירים הריאליים בשכונה בה אתם רוצים לגור או כמה שווה הבית שלכם ?

אחת ההשקעות החשובות של רוב משקי הבית בישראל היא דירת המגורים. אם רוצים למכור את הדירה, מתלבטים לגבי קניית דירה חדשה או סתם רוצים לבדוק אם עשיתם השקעה טובה – עד היום היה תהליך די מורכב שלא התבסס על מידע אלא על תחושות.

מדינת ישראל העלתה את אתר gov נדלן באמצעותו ניתן לקבל פירוט של עסקאות נדלן שבוצעו בכל כתובת שאתם בוחרים.

באתר נתונים אודות נכסים ועסקאות שעברו טיוב, תקנון וסינון, מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן. המידע המוגש לציבור הרחב יוצר שקיפות במידע לכלל המשתמשים בצורה קלה על גבי מפה, ומסייע בקבלת החלטות בשוק הנדל"ן. ניתן לחפש מידע על נכסים ועסקאות על גבי מפה, חיפוש חופשי, גוש/חלקה, שכונה וכתובת.

בעזרת האתר ניתן לתכנן טוב יותר ביצוע עסקאות לקניית דירה או לביצוע עסקאות למכירת דירה או סתם כדי להבין כמה שווה הבית. האתר זמין במחשב, בטבלטים ובטלפונים ניידים

אחרי שיש לכם את כל המידע זכרו שמדובר באחת מהעסקאות החשובות בחייכם, אם לא החשובה ביותר וכדאי לעשות אותה עם ליווי צמוד של עורך דין. מחלקת הנדל"ן במשרד שמואלי שמשון RGS תשמח לסייע לכם בכל צעד בדרך לעסקה.

https://www.nadlan.gov.il/

כל האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי וכל המידע המצוי באתר משמש כמידע כללי בלבד. אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי עו”ד, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו”ד העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

0 0 הצבעות
דרג את המאמר
הירשם
הודעה
guest
0 תגובות
תגובות
צפה בכל התגובות

שתף את המאמר

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא