תנאי שימוש באתר אינטרנט – מסמך חשוב

יש לכם אתר אינטרנט ? בדקו אם יש לכם את אחד המסמכים החשובים ביותר עבורכם ועבור המשתמשים באתר – תנאי שימוש באתר אינטרנט. אל תגידו כי זה סתם שעמום משפטי – זה מסמך שיכול לסייע לכם מאוד.

תנאי שימוש באתר אינטרנט אינם רק מסמך ארוך ומשפטי שרוב המשתמשים באתר האינטרנט מדלגים עליו. תנאי שימוש יכולים לשמור ולהגן על מנהלי אתר אינטרנט במקרה תביעות משפטיות של משתמשים באתר.

תנאי השימוש הם למעשה כללי המשחק באתר האינטרנט שלכם. באמצעותם אתם מיידעים את הגולשים על פעילות האתר, מה אפשרויות השימוש, זכויות יוצרים, הגנת הפרטיות, שימוש בעוגיות ופרטי מידע נוספים רבים.

כדאי להתאים את תנאי השימוש לאתר האינטרנט שלכם. תנאי השימוש יותאמו לשימוש של האתר וליישומים השונים הפועלים בו. אם אתם מפעילים אתר סחר אלקטרוני תנאי השימוש צריכים להיות שונים מאשר אם יש לכם אתר היכרויות.

אתר סחר אלקטרוני מחייב שימוש בפרטי כרטיס אשראי. פורטל חדשות אינו דורש פרטים כאלה. אם תעשו שימוש בתנאי שימוש גנריים הם עשויים לא להתאים לפעילות הייחודית של אתר האינטרנט שלכם ולהגן עליכם מפני טענות של גולשים או תביעות משפטיות.

רק לאחרונה הצליחו תנאי השימוש של אתר אינטרנט אמריקני לסייע לו לזכות בתביעה משפטית בטענה של הפרת זכויות יוצרים עקב שימוש בהטמעת תמונות מאפליקציית אינסטגרם.

בית משפט בניו יורק קבע לאחרונה כי אתר אינטרנט שמעלה תמונה באמצעות מערכת הטמעת התמונות של אינסטגרם אינו מפר זכויות יוצרים. ההחלטה התקבלה בזכות פרשנות שנתן בית המשפט לתנאי השימוש של אפליקציית אינסטגרם.

דברו איתנו כדי לבנות גם לכם תנאי שימוש שיגנו עליכם ועל המשתמשים.

https://www.socialmediatoday.com/news/court-rules-that-embedding-photographers-instagram-content-doesnt-infring/576138/

כל האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי וכל המידע המצוי באתר משמש כמידע כללי בלבד. אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי עו”ד, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו”ד העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

0 0 הצבעות
דרג את המאמר
הירשם
הודעה
guest
0 תגובות
תגובות
צפה בכל התגובות

שתף את המאמר

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא