קו חם לפתרונות פרקטיים בנושאי פרטיות

רשות הגנת הפרטיות עומדת לשירות הציבור גם בתקופת הקורונה עם פתרונות פרקטיים

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשלכותיו על הציבור ועל פעילות כלל המגזרים במשק, בין היתר, בהיבטים של הגנת הפרטיות במאגרי מידע דיגיטליים, רשות הגנת הפרטיות עומדת לשירות הציבור גם בתקופה הזו. 
 
בעת הזו סוגיות הנוגעות לפרטיות צפות בתחומי הפעילות השוטפים של גופים רבים, החל מעסקים קטנים ועד הגדולים שבהם. הרשות להגנת הפרטיות זמינה לסייע לכלל הגופים שיש להם שאלות והתלבטויות בנושאי פרטיות אשר מצויים בתחום סמכויותיה. 

הרשות להגנת הפרטיות הקימה "קו חם" לסיוע במתן פתרונות פרקטיים ומהירים בתחומי פרטיות, וצוות הרשות זמין בכל עת למתן פתרונות בנושאי פרטיות ועיצוב פתרונות תומכי פרטיות בכל נושא הרלוונטי לפעילות החירום בעת הזו. 

ניתן לפנות לרשות להגנת הפרטיות באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני ppa@justice.gov.il או באמצעות תיבת האינבוקס בעמוד הפייסבוק של הרשות להגנת הפרטיות.

כל האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי וכל המידע המצוי באתר משמש כמידע כללי בלבד. אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי עו"ד, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.

0 0 הצבעות
דרג את המאמר
הירשם
הודעה
guest
0 תגובות
תגובות
צפה בכל התגובות

שתף את המאמר

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא