מקרקעין ונדל"ן

רכישת דירת מגורים או מכירת דירת מגורים היא העסקה הגדולה והחשובה ביותר עליה חותמים רוב האנשים. לא משנה אם זו קניית דירה יד שניה, קניית דירה מקבלן, קניית דירה בקבוצת רכישה, קניית בית צמוד קרקע או קונים נחלה במושב, כל אחת מהעסקאות מחייבת ליווי משפטי צמוד של עורך דין מקרקעין, על מנת להבטיח את זכויות הרוכש. גם מכירה של דירה יד שניה, מכירה של בית צמוד קרקע מחייבת ליווי משפטי צמוד של עורך דין מקרקעין על מנת להבטיח את זכויות המוכר.

רוצים ייעוץ ראשוני ?

חייגו 09-9699960 שלחו ווטסאפ או שלחו מייל לקבלת ייעוץ 

עורך דין מקרקעין מלווה עסקאות רבות בתחום הנדל"ן

רכישת דירה חדשה מקבלן

רכישת דירה בבית משותף

רכישת בית צמוד קרקע 

רכישת דירה יד שניה

רכישת דירה במסגרת קבוצת רכישה

מכירת דירה חדשה מקבלן 

מכירת דירה בבית משותף

מכירת בית צמוד קרקע

מכירת דירה יד שניה

מס רכישה

מס שבח

מיסוי מקרקעין

גם מכירה של דירת מגורים, מכירה של בית צמוד קרקע או מכירה של נחלה במושב מחייבת ליווי צמוד של עורך דין מקרקעין על מנת להבטיח את זכויותיו של המוכר. גם מבחינתו של המוכר עסקת המקרקעין היא עסקה מורכבת ויש לטפל בה במקצועיות על מנת להבטיח את זכויותיו של המוכר. 

היבט מרכזי אותו יש לקחת בחשבון בכל עסקת מכירת מקרקעין או קניית מקרקעין היא נושא מיסוי מקרקעין. תכנון שגוי של סוגיות מיסוי בעסקה במקרקעין עשויה להוביל לעלויות גבוהות מאוד לקונה דירה או למוכר דירה. בחוק מיסוי מקרקעין יש שורה של פטורים ממיסוי. ובעזרת עורך דין מקרקעין ניתן לבחון כי קונה דירה או מוכר דירה לא ישלם מס מעבר למחויב בחוק. 

במסגרת השירותים אותם מספק משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS בתחום מקרקעין ונדל"ן אנו מציעים ייעוץ משפטי וליווי מקצועי בכל שלבי העסקה. הליווי מבוצע החל משלב המשא ומתן לרכישת הנכס, דרך בחינת ההיבטים המשפטיים של החוזים וההסכמים ועד סיומה של העסקה ברישום. המשרד נמצא בכפר סבא ומטפל בכל שלבי עסקאות נדל"ן

כמו כן מספק משרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS ליווי בעסקאות נדל"ן מסחרי, ובכלל זה הסכמי רכישה לנדל"ן מסחרי, הסכמי שכירות לנדל"ן מסחרי, ליווי קבוצות רכישה וטיפול בהיבטים המשפטיים של נדל"ן מניב.

כמשרד עורכי דין בכפר סבא ערוך שמואלי שמשון RGS משרד עורכי דין וגישור לטפל בעסקאות נדל"ן בשרון כמו קניית דירה ברעננה, קניית דירה בכפר סבא, קניית דירה בהוד השרון, קניית דירה יד שניה ברעננה, קניית דירה יד שניה בכפר סבא, קניית דירה יד שניה בהוד השרון וכן מכירת דירה יד שניה ברעננה, מכירת דירה יד שניה בכפר סבא ומכירת דירה יד שניה בהוד השרון. 

 חוקים בתחום מקרקעין

חוק המקרקעין

תקנות המקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין 

תקנות מיסוי מקרקעין

תקנות מיסוי מקרקעין (שבח ורכישה דיווח מקוון)

חוק המכר (דירות)

תקנות המכר (דירות) (הבטחת השקעות של רוכשי דירות) (סייג לתשלומים על חשבון מחיר דירה)

תקנות המכר (דירות) (הבטחת השקעות של רוכשי דירות) (הוכחה בדבר השלמת בנייתה של דירה)

חוק התכנון והבניה 

תקנות המכר (דירות) (הגבלת גובה ההוצאות המשפטיות)

חוק הדיור הציבורי

חוק מנהל מקרקעי ישראל 

חוק הלוואות לדיור 

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא