משפט אוסטרלי

לקהילה הישראלית באוסטרליה לצד הקהילה היהודית באוסטרליה מערכת קשרים ענפה עם ישראל. משרד שמואלי שמשון RGS עורכי דין וגישור משמש כתובת ובית בישראל בעבור ישראלים ויהודים תושבי אוסטרליה לסיוע מקיף בצורכיהם המשפטיים בישראל, תוך התאמה לדין ומשפט אוסטרלי

רוצים לשמוע יותר ?

חייגו 09-9699960 שלחו ווטסאפ או שלחו מייל לקבלת ייעוץ 

עו"ד רונן שמשון, שותף במשרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS התגורר שנים ארוכות באוסטרליה ומחזיק באזרחות אוסטרלית. בין תחומי פעילות המשרד מקרקעין, ירושות, צוואות, חוזים, משפט מסחרי, נזיקין ויעוץ משפטי כללי. 

לחברי הקהילה היהודית באוסטרליה וחברי הקהילה הישראלית באוסטרליה צרכים משפטיים שונים בישראל. משרדנו ערוך לספק שירותי משפט מגוונים בישראל לחברי הקהילה היהודית באוסטרליה וחברי הקהילה הישראלית באוסטרליה בתחומי משפט מגוונים כמו מקרקעין, צוואות, חוזים, ירושות ועוד. 

פעילות נוספת של משרדנו אותה מוביל עו"ד רונן שמשון היא טיפול משפטי וסיוע במהלך מעבר למגורים מאוסטרליה לישראל. תושבים חוזרים מאוסטרליה או עולים חדשים מאוסטרליה יכולים להיעזר בשירותים המשפטיים של עורך דין ישראלי בטרם הם מגיעים על מנת להתמודד עם הבירוקרטיה והקליטה בישראל. 

הליווי ניתן תוך מתן מענה לצרכים המשפטיים לצד סיוע בהיבטים השונים של הקליטה בישראל לרבות התנהלות מול הרשויות הציבוריות בישראל. 

ישראלים ואוסטרליה

בעבור תושבי ישראל שחושבים על הגירה לאוסטרליה, תוהים איך מוציאים אזרחות אוסטרלית, שוקלים יצוא לאוסטרליה או בוחנים יבוא מאוסטרליה אפשרות להתייעץ עם עורך דין ישראלי דובר עברית ואנגלית בעל התמחות בתחום משפט אוסטרלי. 

לעו"ד רונן שמשון היכרות מעמיקה עם הכלכלה האוסטרלית, לרבות השקעות באוסטרליה, יצוא לאוסטרליה, יבוא מאוסטרליה, הגירה לאוסטרליה, פעילות חברות באוסטרליה ואזרחות אוסטרלית. 

לעו"ד שמשון מערכת קשרים ענפה עם חברות השקעות באוסטרליה ומשרדי עורכי דין באוסטרליה, אשר בזכות קשרים אלה מתאפשר לישראלים לקבל ייצוג וייעוץ משפטי מקיף בחוק האוסטרלי, השקעות באוסטרליה, ייצוג משפטי באוסטרליה, יצוא לאוסטרליה, יבוא מאוסטרליה ועסקים באוסטרליהכמו כן מלווה עו"ד רונן שמשון ישראלים מול השגרירות האוסטרלית בנושאי הגירה לאוסטרליה ואזרחות אוסטרלית

הקהילה היהודית באוסטרליה מונה מעל 100 אלף חברים, כאשר הקהילות היהודיות הגדולות באוסטרליה הן הקהילה היהודית בסידני והקהילה היהודית במלבורן. לצד הקהילה היהודית באוסטרליה יש גם קהילה ישראלית באוסטרליה המורכבת מנציגי מדינת ישראל, נציגי חברות עסקיות ואנשי עסקים ישראליים הפועלים באוסטרליה. 

עבור חברות ישראליות, במיוחד חברות בטחוניות חברות בתחומי Homeland Security, חברות סייבר, חברות אבטחת מידע וחברות טכנולוגיות אוסטרליה מהווה יעד פוטנציאלי לייצוא ושיתופי פעולה. 

המרחק של אוסטרליה מישראל והיעדר טיסות ישירות מישראל לאוסטרליה עשויות להוות חסם עבור חברות ישראליות בהחלטה לבחון את אוסטרליה כשוק פוטנציאלי לייצוא. מסיבות אלה חברות ישראליות רבות טרם גילו את היתרונות המשמעותיים של אוסטרליה כשותפה עסקית משמעותית לחברות ישראליות. 

חברות ישראליות מוזמנות לבחון איתנו את פוטנציאל השוק של אוסטרליה לפעילות העסקית שלהן וכיצד נכון לבנות אסטרטגיה לפעילות עסקית באוסטרליה.  

קצת אודות אוסטרליה

לאוסטרליה יש את אחת הכלכלות המגוונות והפתוחות בעולם, המשלבת כוח עבודה משכיל ומגזר שירותים רחב. הסוד מאחורי הכלכלה האוסטרלית החזקה הוא שילוב בין מערכת מסחר והשקעות פתוחה ושקופה, רגולציה ידידותית לעסקים ויחסי מסחר וכלכלה עם שווקים צומחים, במיוחד במדינות אסיה. 

הכלכלה האוסטרלית נחשבת אחת החזקות, היציבות והמגוונות בעולם. מגזר השירותים הוא הסקטור הגדול ביותר בכלכלה האוסטרלית, אשר אחראי ל-60 אחוז מהתוצר הלאומי הגולמי של אוסטרליה ו-4 מתוך 5 משרות הנן בתחום זה. 

אוסטרליה היא מרכז פיננסי חשוב וצומח , אשר משלב שירותים פיננסיים מורכבים עם רגולציה חזקה. מאמץ מתמשך ליישום רפורמות שיפתחו את הכלכלה האוסטרלית יותר ויחזקו את יכולת התחרות שלה מול שווקים בינלאומיים הוא אחד המפתחות העיקריים להצלחת הכלכלה האוסטרלית. 

כ-6.5 אחוז מהסטודנטים בעולם אשר לומדים במדינות זרות מגיעים לאוניברסיטאות באוסטרליה, המחזיקה במקום השלישי בעולם בתחום זה. בתחום התיירות אוסטרליה מדורגת במקום ה-11 בעולם.

קישורים חשובים – משפט אוסטרלי

שגרירות אוסטרליה בישראל 

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא