משפט מסחרי

מתחילים פעילות עסקית ? צריכים להתאגד כחברה ? רוצים לחתום על חוזה ? מחפשים ייעוץ משפטי לחברה ? תובעים או נתבעים ? חברה נדרשת למגוון רחב של שירותים משפטיים על ידי עורך דין מסחרי. את כל השירותים המשפטיים היא יכולה לקבל ממשרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS

רוצים ייעוץ ראשוני ?

חייגו 09-9699960 שלחו ווטסאפ או שלחו מייל לקבלת ייעוץ 

חברה נדרשת למגוון רחב של שירותים משפטיים על ידי עורך דין מסחרי – את כל השירותים המשפטיים היא יכולה לקבל ממשרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS. 

אחד הפתרונות הייחודיים של המשרד הוא שירות מחלקה משפטית במיקור חוץ לעסקים קטנים ובינוניים, המספק ליווי שוטף לעסקים לצרכיהם המשפטיים. 

חברה היא ישות משפטית עצמאית, נפרדת מבעליה, אשר מוקמת, מתנהלת ופועלת בהתאם להוראות חוק החברות. חברה נדרשת לליווי של עורך דין מסחרי במהלך פעילותה, החל משלב ההקמה, דרך ליווי בפעילות השוטפת ועד לייצוג בבתי משפט במסגרת תביעות משפטיות או הליכים משפטיים נדרשים אחרים.   

כאשר מתחילים בפעילות עסקית כדאי לבחון את המבנה המשפטי הרצוי, תוך מתן תשומת לב למשמעויות של התאגדות הפעילות. פעילות עסקית ניתן לבצע באמצעות עוסק פטור (במגבלות סכומים), עוסק מורשה, שותפות או חברה. בטרם מחליטים על צורת הפעילות המתאימה מומלץ לבחון יחד עם עורך דין מסחרי את היתרונות והחסרונות בכל אחד מהם, תוך מתן דגש היקף הפעילות הנדרש, מספר השותפים, תוכניות התפתחות והשקעה כספית. 

המשרד הוקם על ידי עו”ד גיא שמואלי ועו”ד רונן שמשון, שניהם יוצאי משרדי עורכי דין מובילים, המשלבים בין ניסיון משפטי לניסיון עסקי רב ובעלי ניסיון במשפט מסחרי. 

בין השירותים אותם מספקים עו"ד רונן שמשון ועו"ד גיא שמואלי ממשרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS לחברות וארגונים על ידי עורך דין מסחרי: 

ליווי משפטי לעסקאות 

ניהול וגישור בסכסוכים מסחריים

ייצוג בתביעות משפטיות

הקמת חברה 

הקמת עמותה

רישום חברה

רישום עמותה

ייעוץ משפטי לחברה 

ייעוץ משפטי לעמותה

כתיבת הסכמים 

כתיבת חוזים

בחינת הסכמים 

בחינת חוזים

ליווי הליכי משא ומתן מסחרי 

עו"ד רונן שמשון ועו"ד גיא שמואלי, השותפים במשרד עורכי הדין שמואלי שמשון RGS משלבים ניסיון משפטי כעורך דין מסחרי לצד ניסיון עסקי רב בפעילות בישראל ובעולם. הניסיון העסקי של השותפים במשרד יכול לסייע לחברות וארגונים בקידום פעילותם.

חוקים בתחום המשפט המסחרי

חוק החברות

פקודת החברות

חוק החוזים

חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה)

חוק החוזים האחידים

תקנות החוזים האחידים

חוק עוולות מסחריות

חוק ההגבלים העסקיים

חוק זכויות יוצרים  

חוק ניירות ערך 

צור קשר

    [anr-captcha]

    מאמרים בנושא